| skif2skif a întrebat:

Vi-l doriti pe Ponta presedinte?

15 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

La ora actuală nu există şef de partid apt să fie preşedinte, la fel nici Băsescu nu este apt.
Cei care ar putea conduce ţara spre glorie sunt sclavii lor.

| TheSpecialOne a răspuns:

La fel de tare cat imi doresc unguri in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereste! Vrei sa scapi de dracu si sa dai peste tatal sau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E imatur si sluga supusa a lui Nastase. In plus de asta, n-are propria personalitate, n-are stofa de politician si, fara sprijinul lui Nastase, ar rasoli-o rapid (la fel cum s-a intimplat si cu prostu de Geoana).

| harciog a răspuns:

Mai bine Kermit de la mupetz.

| Keyko a răspuns:

De ce nu? e tanar, inteligent, aratos. As vota cu el si daca ar fi negru (urasc negrii!).e mai bun decat altii. in plus are 2 copii fffff draguti si simpatici. l-am vazut la TV.

| harciog a răspuns (pentru Keyko):

Orice copil e simpatic ce naibii...De fapt e un criteriu serios pentru a fi presedinte, cel putin la noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Keyko):

Cu raspunsul asta ma-i facut praf. Cred ca cei mai multi voteaza pe criteriile alese de tine, altfel nu-mi explic de ce sintem condusi de hoti si incompetenti.

| Keyko a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca el e competent. in plus eu sunt cu oricine in afara de PDL. as vota si cu un sarpe veninos.

| skif2skif explică (pentru Keyko):

Acel sarpe veninos ar putea fi chiar Geoana

Răspuns utilizator avertizat
| skif2skif explică (pentru gorlan):

Crezi ca ne mai lasa cineva sa devenim stat monarhal?

| Keyko a răspuns (pentru skif2skif):

De la democratie la monarhie. nu suna rau.ar fi interesant. am ajunge sigur in cartea recordurilor. nu credeti?

| Keyko a răspuns (pentru gorlan):

Nu stiu daca ar avea puterea dar principele Radu ar fi bun si el sau principesa Margareta.

| mickeye a răspuns:

Nu Ponta, ci Crin va fi președinte.
Nu, nu vreau ca niciun Crin sau Ponta să fie președinte, dar dacă românii sunt proști și îi vor ce pot face eu?