| gabrielgp07 a întrebat:

Am scris o carte si caut un site care se ocupa cu tiparirea cartilor, le dai continutul cartii, titlul, poza pentru coperta eventual,ei o tiparesc si ti-o trimit acasa, exista asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Cred ca ceea ce cauti tu este o tipografie nu un site. Nu stiu de unde esti dar trebuie sa fie una si in orasul tau.

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Tipografie nene, nu site! Da vezi ca trebuie sa le duci materialul scris in oglinda! Tu trebuie sa le trimiti matritele!

| corolav a răspuns:

Plus și banii, tăticu!
Nicio tipografie nu tipărește fără bani.
Pe tipografie n-o interesează ce scrii tu.
Dai bani pentru manoperă și ai 500 de exemplare de carte ( bani cît pentru 500 de exemplare, sper că ai înțels).
Acum editurile nu mai tipăresc pe autorii începători, decît doar dacă le pui sub nas o codoperă.

| corolav a răspuns:

În final corect este „capodoperă".
Scuze!
Am cam început să am proleme cu tastatura.
Cred că trebuie să o schimb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu orice text este literatura

| croissant a răspuns:

Buna,am o prietena care se ocupa de tiparirea cartilor, te pot ajuta. In ce ai scris in word?

| ancaelena24 a răspuns:

Despre ce-i cartea?

| BlackCat13 a răspuns:

Cauta o tipografie