| dariusbocos a întrebat:

Am citit recent cartea "Cartea gesturilor" cu subtitlul "cum putem citi gandurile oamenilor din actiunile lor" de Petter Collet si imi place foarte mult de cand am citit cartea am si invatat de unele chestii care se observa pe chipurile oamenilor. Cu ce vreau sa ma ajutati? Vreau sa citesc si alte carti sa aiba aceeasi legatura cum ar fi limbajul corporal microexpresiile fetei si asa mai departe. Sti ceva carti? Multumesc frumos happy

3 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Carte nu stiu sa iti recomand, dar serialul Lie To Me, este foarte bun si se bazeaza exact pe domeniul asta.

| Covaliu a răspuns (pentru CristianCRS):

Tocmai ai primit cea mai buna recomandare!

| dariusbocos explică (pentru Covaliu):

Ma uit la serial deja happy si stiu e foarte "recomandabil" happy altceva? laughing