| TemptationLove a întrebat:

Am nevoie de ajutor, acum ceva timp am vazut intr-o librarie o carte cu coperta mov, si flori albe in care era vorba despre o tipa ce vede fantome iar in primele pagini spune despre ea cum era intr-un bar unde se juca biliard sau asa ceva. Nu mai tin minte cum se numea, daca ma poate ajuta cineva i-as fi foarte recunoscatoare happy!

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ți-ai amintit coperta mov, mai mult decât atât, chiar și floricelele albe?! Ai reținut până și povestea, dar i-ai uitat titlul? Ce fatalitate!hee hee
Cred că trebuie să te reîntorci la librărie, până o mai au în stoc, că altfel... te vei frământa să-i afli titlul, până vei găsi o altă carte, care îți va distrage mai mult atenția.

| TemptationLove explică (pentru floresdemayo):

Am vazut cartea acum mult mult timp, poate chiar acum 2 ani dar stiam ca e ce cu "F" si mi-am adus aminte se numea " Fascinatie " de Melisa Marr happy

| floresdemayo a răspuns (pentru TemptationLove):

Felicitări! Achiziționează cartea și... lectură plăcută!