| AlePanda a întrebat:

Am o intrebare.Am gasit pe Elefant.ro un pachet de carti [Jurnalele Vampirilor] dar sunt editia de buzunar.Este vreo diferenta intre editia de buzunar si cea normala [ in afara de marime]?

Răspuns Câştigător
| Konata a răspuns:

Buna!
Nu, nu este nici o diferenta, decat marimea dupa cum ai specificat. Este acelasi continut de idei happy.

| AlePanda explică (pentru Konata):

Aha,mersi mult ca m-ai informat big grin Funda!

| Konata a răspuns (pentru AlePanda):

Multumesc :*. Cu placere, ma bucur ca te-am putut ajuta.

3 răspunsuri:
| Elenuca3567 a răspuns:

Daca sunt Junralele Vampirilor seria rescrisa dupa film, diferente vor fi. Cele in cauza erau vandute impreuna cu revista bravo.