| Iwishtoknow a întrebat:

A cumparat cineva Jurnalele Vampirilor- editie de buzunar de aici: http://www.elefant.ro/......89921.html Ati fost multumiti?

3 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Da eu ^^ da, sunt seriosi.

| Iwishtoknow explică (pentru DayByDay):

Cate pagini are fiecare carte?

| DayByDay a răspuns (pentru Iwishtoknow):

Eu am variantele alea cartonate, adica cartile mari. Jurnalele lui Stefan le am de buzunar, iar cartile au in jur de 280-300 de pagini, cele de buzunar. Cele cartonate numai primele 4 au 280-300 de pagini ( de astea ai intrebat tu ), insa de la volumul 5 sunt mai groase, adica au 500-600 de pagini.