| Iwishtoknow a întrebat:

Am postat de curand o poveste pe wattpad si as vrea sa imi dati un sfat, daca e reusita si daca merita sa continui cu scrisul. http://www.wattpad.com/13297548-tragedia-unui-vampir
Multumesc anticipat:)!

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Este super! Si eu scriu carti, ba chiar incerc sa incurajez acest lucru! Cntinua!
BAFTA!

| MEIALI a răspuns:

Imi place.Si eu vreau sa postez un fragment, dar cum fac? te rov zi-mi.

| Iwishtoknow explică (pentru MEIALI):

Trebuie sa ai cont si apoi dai pe creeaza (create).

| MEIALI a răspuns (pentru Iwishtoknow):

Am,si deja am scris, dar acum nu stiu cum sa pun poza, mereu imi zice ca trebuie sa inceapa cu http://, dar incepe!

| Iwishtoknow explică (pentru MEIALI):

Stiu si eu faceam asa la inceputlaughing Dai asa pe poza (vezi ca e acolo o sageata in sus) si dai pe "schimba coperta". Cum se numeste povestea ta?

| MEIALI a răspuns (pentru Iwishtoknow):

Pai e un nume cam ciudat, Groapa, il am pus asa pentru ca ...la inceput acoloe actiunea sa zicem.

| MEIALI a răspuns (pentru Iwishtoknow):

Citeste putin si zi-mi te rog ce crezi.

| Iwishtoknow explică (pentru MEIALI):

Daa, e chiar interesanta, reflecta personalitatea baietilor din ziua de azi, insa cand am citit titlul ma gandeam la un cimitir sau ceva de genullaughing Ai putea sa schimbi titlul, sa atraga mai mult atentia.

| MEIALI a răspuns (pentru Iwishtoknow):

Da,dar n-am nici o idee, tu ai?

| Iwishtoknow explică (pentru MEIALI):

Nici eu nu ma prea pricep la titluri, dar ceva gen "Tradarea".
Stai putin sa ma mai gandesc...

| Iwishtoknow explică:

Chiar atat de rea e?

| Sherlockdima a răspuns:

Este putin trista, dar inacelasi timp interesanta.