| Stoica_Daniela_1978 a întrebat:

asa vrea sa incep sa citesc Fifty Shades of Grey, primul volum al trilogiei de E. L. James, inainte sa vad filmul, am auzit pareri diverse si nu prea stiu la ce sa ma astept asa ca as vrea o mica prezentare ca sa-i spun asa al primului volum, dar bineinteles doar de la cei care chiar au citit cartea si vreau si parerile voastre cu privire la acasata carte.

Răspuns Câştigător
| Hemera a răspuns:

Am citit toate cele trei volume si sunt geniale!
Primul se axeaza mai mult pe cunoasterea personajelor si descrierea mediului. De asemenea se prezinta modul in care se intalnesc Ana si Christian si legatura care se formeaza intre ei de la inceput, precum si initierea Anei in ceva despre care nu avea habar.
Cam asta se intampla in primul volum cat se poate de scurt spus. Spor la citit, merita happy