| Violetuta a întrebat:

Buna TPU cine a citit cartea fifty shades darker si ar vrea sa mi.o povesteasca si mie am vazut doar filmul fifty shades of the gray si nu mai pot sa astept pana in 2016 cand o sa apara fifty shades darker.Dau funda primului care explica ce se intampla cel mai clar si pe scurt.

1 răspuns:
| saricica1 a răspuns:

Nici eu nu mai pot astepta. Dar am aflat in mare ce se va întâmpla. Dupa fifty shades of grey urmează fifty shades darker iar apoi fifty shades freed. In aceste doua parti care vor apărea in 2016 respectiv 2018. Anastasia si Christian se vor casatori si vor avea un bebelus. Asta e cam tot. Christian o va căuta pe Anastasia si se vor impaca...