| Ana282003 a întrebat:

Buna!
Ați citit Trilogia secolului, de Ken Follett? Eu am citit, momentan, doar primul volum, însă mi-a plăcut foarte mult. Din ce am văzut, celelalte două continua, oarecum, povestea începută în primul. As vrea sa le termin și pe restul, însă mă cam sperie numărul de pagini. Daca ați citit această serie, cum vi s-ar părut?

2 răspunsuri:
| carevaescu a răspuns:

Presupun că o citești de placere, de ce te-ar speria nr de pagini? Cand te plictisești o pui jos si aia e.
Cam asa e cu orice faci de placere - cand nu mai e placut, te opresti.
Devine din ce in ce mai buna povestea. Lectura plăcută!

| Ana282003 explică (pentru carevaescu):

Mulțumesc pentru răspuns!
Da, ador acest tip de carte, sper a reușesc să termin seria în vacanță asta.