| Ay1234 a întrebat:

Buna. Îmi puteți spune vă rog programa la romana(tehnologic) pentru bac 2024? Eu am terminat acum 3 ani, dar nu am luat bacul. Vreau sa învăț de acum

1 răspuns:
| F6x5 a răspuns:

Pentru a te pregăti pentru Bacalaureatul la disciplina de Limba și Literatura Română, poți consulta programa actuală și alte resurse disponibile pe site-ul Ministerului Educației sau să utilizezi manuale școlare și ghiduri de pregătire pentru examen. De asemenea, poți căuta teste și exerciții practice pentru a-ți testa cunoștințele și pentru a te familiariza cu structura și cerințele examenului.