| Kasia a întrebat:

Imi recomandati niste carti bune? Ceva din care sa am ce invata.happyFunda.

Răspuns Câştigător
| tpuforyou a răspuns:

Lupul de mare, Brave New World, http://www.cartidecitit.ro/
:D

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ElectronicSound a răspuns:

Nu stiu, citeste opera clasica, mie imi place sincer Shakespeare, si din ziua actuala incearca literatura nordica, sunt si carti politiste, si drame si fantezii. cauta pe net, ''lasa-ma sa intru'', ''inainte sa adorm'' sau colectia 3 (au aparut multe dintre alea in romana) daca te gandesti putin, orice carte e buna pentru cultura ta generala.

| Zuupass a răspuns:

Pai...Jules Renard Jurnal

| Zoxxx a răspuns:

Toate cartile lui Paulo Coelho!

| DdDdde a răspuns:

Ingeri rebeli de Pavel Corut

| Duncan a răspuns:

Nopti de vama 1/2