| AnonymousUnicorn a întrebat:

M-am calificat la Olimpiada Lectura ca Abilitate de Viata, etapa nationala. Cautand modele de subiecte, nu am reusit sa gasesc vreun exemplu pentru proba orala. Stiti cumva cam ce se da la proba respectiva?

2 răspunsuri:
| BookaholicGirl a răspuns:

Presupun ca asta se intampla anul trecut...deci care au fost subiectele la proba orala si cum s-a desfasurat pentru ca acum sunt in aceeasi situatie su tine...

| Diana7293 a răspuns (pentru BookaholicGirl):

Va rog mult... Puteți să mi spuneți ce subiecte s au dat la proba orala din anul vostru? Mă aflu în aceeași situație. Tot nu găsești nimic pe internet. Va rog mult ajuta ți mă! Și dacă aveți niste sfaturi, as fi recunoscătoare.