| AndreeeaDaniela a întrebat:

Buna!
Sunt pasionata de literatura si as vrea sa imi spuneti si mie ce site-uri, blog-uri etc.(de litaratura)stiti.

Răspuns Câştigător
| YangMin a răspuns:

Http://shaukisbookcase.wordpress.com/

E superb blogul

| AndreeeaDaniela explică (pentru YangMin):

Da e intr-adevar superb.Mersii multkiss

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In ce sens esti asa de pasionata? Ca, daca iti place sa citesti, nu blogurile sunt solutia, ci cartile. Daca iti place sa scrii, ok...merge si cu blogurile dar, citind, iti mai imbogatesti vocabularul si iti gasesti un stil.

| AndreeeaDaniela explică (pentru ardnaxur1961):

Caut un site pe care sa imi postez "creatiile".In privinta cartilor sunt de acord cu tine.

| zuzuzic a răspuns:

Buna! Ti-ai putea posta creatiile pe http://www.wattpad.com/. E un site foarte tare, pierd ore intregi citind de acolo ^_^