| ILoveCats24 a întrebat:

As vrea sa scriu o carte de poezii si nu stiu ce tema se cauta cel mai mult in prezent. O sa fie o carte cu imagini desenate pe fundal, (care nu sunt facute perfect) dar nu stiu ce fel de poezii ar merge cu desene de copii. Ar merge sa fie o carte de adulti?

Răspuns Câştigător
| CopperHunter a răspuns:

Nu cred ca o carte cu desene "animate" este pentru adulti... Dar daca vrei sa scrii o carte cu poezii si niste desene, mai bine faci poezii despre (care au legatura cu) desenele alea. In fine, sper ca te-am ajutat. happy Funda?

1 răspuns:
| corolav a răspuns:

Niște poezii pentru copii.
Că doar n-o să te apuci să scrii ceva gen „Corbul", „Dacă" sau „ Luceafărul".
Sper că ai auzit de aceste poezii!
Îți doresc inspirație și, cel mai important, gîndesc eu, să găsești și o editură care să ți le publice.
Sănătate!