| David_Marcela_1999 a întrebat:

Cand eram mai mica aveam o carte cu poezii despre insecte. Acea carte avea coperta albastra si cu multe insecte pe ea. Stiu ca prima poezie era despre albina, apoi fluturele de matase, buburuza si nu mai stiu. Stiti cumva despre ce carte vorbesc? daca da credeti ca o pot gasi pe net sa o citesc din nou caci am pierdut o pe a mea. Va rog, chiar vreau sa retraesc niste momente ale copilarieei prin aceasta carte^___^

1 răspuns:
| crazypop a răspuns:

Cauta pe google la imagini : carte poezii insecte, carte poezii insecte albastra, ai mai mari sanse sa gasesti asa.
Incearca sa ti amintesti autorul si o sa ti fie mult mai usor.
Sper ca te-am ajutat!