| AnneMarrie0802 a întrebat:

Stiti ca sunt cartile alea la chioscuri,, Jurnalul meu haios" cu Gazeta Sporturilor, Editura Orizonturi?
Mie imi plac foarte mult, dar in oras la mine nu-s sad
Stie cineva un site de unde pot comanda cartile?

FUNDA!

4 răspunsuri:
| xBiiaM a răspuns:

Nu stiu un site dar poti cauta in Mall la Diverta. Trebuie sa ai Mall la tine in oras, daca nu, mergi la o librarie si spune-i doamnei/domnului de acolo sa iti comande cartile. Funda?

| halloweenfericit a răspuns:

Cauta la Pravalia cu carti sau carturesti, pe net sau la mall

| AnneMarrie0802 explică (pentru halloweenfericit):

Eu am intrebat daca stiti vreun site de unde sa pot comanda cartea
La mine in oras nu vine Gazeta Sporturilor, deci nici cartea