| AmaliaAlice a întrebat:

Ce carti bune stiti? Gen Harry Potter, ca l-am citit si imi place, sau Minunea, sau Cand ma vei intalni... Dau fundite!

Răspuns Câştigător
| Cosma_Mihaela_1999 a răspuns:

Poti incerca Academia Vapirilor (sunt 6 vol).Eu am citit-o si mi-a placut de la prima padina.Sau Fortele Raului Absolut. Iara niste carti fainie(3 vol) sau Instrumente mortale.Sau Nu plange sunb clar de lune- daca iti plac cartile cu varcolaci- sau Fantomele ne stiu toate scretele.
Daca mai vrei carti poti alege de aici:http://www.emag.ro/......v-314995/c
sunt carti super faine si cu preti mic daca vrei sati cumperi.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

"Pe aripile vantului" - Margaret Mitchell
"Mandrie si prejudecata " - Jane Austen
"La rascruce de vanturi" - Emily Bronte
"Anna Karenina" - Lev Tolstoy
"Rosu si negru" - Stendhal
"Tess - Thomas Hardy

| William a răspuns:

Ucenicul vraciului de Joseph Delaney

| Dumniezău a răspuns:

Carti de Stephen King cum ar fi Shining, It, Casa intunericului, Carrie...mai sunt o gramada.Eu iti recomand Shining.E super cartea.

| AnnaAnnne a răspuns:

Hunger Games, Hobbit ul, Stapanul inelelor

| Cristina27061999 a răspuns:

Mandrie si prejudecata - Jane Austen

| raluftw a răspuns:

Hunger Games, Atlasul de smarald, Tuneluri, Tronul de clestar, Blestemul de la cumpana apelor

| XxTudiixX a răspuns:

Shining,Stapanul Inelelor, Sherlock Holmes