| Criste_Beatrice_1980 a întrebat:

Ce carti de aventura actiune sa sf imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| LizGreen a răspuns:

Bună! Îți recomand ''Stăpânul Inelelor''. Este și SF și de aventură! Are trei volume.

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Incerca Jocurile Foamei.

| corolav a răspuns:

Vezi răspunsurile utilizatorului "corolav".

| corolav a răspuns:

Intră pe "Comunitatea", vezi pagina principală TPU, caută la poziţia ( ceva aprox.140-145, nu mai ştiu exact), intră pe "răspunsurile mele"şi vei găsi.
Sănătate şi lectură plăcută!

| stlucian a răspuns:

Incearca "O tabara de cosmar","Domnisoara Christina"....christine de stephan king, jocul lui gerald tot de stephan king, de john saul sunt:cosmarul, se arata furia oarba, intuneric, vlastarul mintii, somnambulii, proiect divin..Padurea spanzuratilor.The Vampire Diaries, Micutele Mincinoase, Zece negri mititei

Mai vezi pe aici:

http://www.carti-sf.info/

Cele citite de mine nu cred ca le mai gasesti :(

| cateluuus a răspuns:

Porti de cristal
Cartea minciunilor
Jocurile foamei

| D4ny3l4 a răspuns:

Vei fi acolo de guillaume musso

| Nicoleta_Scutelniciuc_1996 a răspuns:

Singur pe lume sau Omul Invizibil sunt super tari