| EuAmTotul a întrebat:

Ce parere aveti de seria de carti Harry Potter? Ce nota ii dati?

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

De la mine are nota 9 si spun asta datorita ultimei carti care mie personal nu mi-a placut. Primele 3 carti sunt mai accesibile pentru copii iar restul iti trebuie sa stii sa te uiti sub cuvinte. Toate 7 citite intr-o luna in clasa a 9-a acum 3 ani.

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nota 10.

| William a răspuns:

De ce ai vrea sa citesti cartile cand poti sa vezi filmele?

| Sociopat a răspuns:

Nu-mi place.

| ArianaDwen a răspuns:

9. Firul povestii ma pierduse la un momentdat, plus ca penultima carte nu a fost chiar ceea ce ma asteptam. Dar da, este o carte interesanta. O recomand. happy

| EuAmTotul explică:

Eu am 10 ani si citesc mult.

| EuAmTotul explică:

@William,pentru ca unele detalii sunt in carti si nu sunt in filme.

| Dia0004 a răspuns:

Seria Harry Potter este de nota 10!