| AvalohAlyn a întrebat:

Ce subiecte va fac placere sa abordati in carti?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Horror și tot ce înseamnă paranormal.

| Danzell a răspuns:

Citesc orice nu ma adoarme dupa primele 30 de pagini. in general citesc carti care abordeaza aventura, fantasticul, SF, investigative (gen romanele Agathei Christie)

asta daca te referi la citit.

| Cameliapantiru a răspuns:

Mie imi plac cartile de dragoste si cele istorice, dar si unele thriller-uri, SF-uri sau literatura fantasy de foarte buna calitate.

| AdelinaDiac a răspuns:

In ultima vreme am facut o pasiune nebuna pentru SF, fantastic si paranormal. Cartile pe care le citesc fac parte din seria LUX ( Obsidian,
Onix, Opal, Origin, Opposition ) scrisa de Jennifer L. Amenout. Ti-le recomand.