| Pat_Lemon_1998 a întrebat:

Cum sa termin un caiet de vacanta care are intrebari de gradinita in el?

4 răspunsuri:
| Miree a răspuns:

Când te plictiseşti sau stai degeaba, iei foarte frumos caietul de vacanţă şi te apuci de rezolvat! Cu cât te apuci mai repede, cu atât timp termini mai repede!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune un copil de grădiniță să-l facă. big grin

| AnnaaaMaria a răspuns:

încearcă să îți stabilești în fiecare zi câte un program de exerciții ca să-l poți termina! succes

| LSMM a răspuns:

Dacă întrebările sunt „de grădiniță", timpul în care vei termina caietul va fi mai scurt decât dacă ar fi fost întrebări dificile și foarte dificile.
Treaba ar trebui să meargă repede. Pune-te într-o zi să-l completezi pe tot și scapi.