| RamonaRebecca a întrebat:

Hei. Stiti cateva carti mai adolescentine, de dragoste. Intr-un fel de dragoste intre o fata cuminte si baiat rau. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Nestii a răspuns:

Fallen too far, este intre un baiat rau si o fata cuminte. Iar cartea care nu are cum sa nu iti placa, e superba, este Chimie peefecta volumul 1, 2, 3. Bafta! :*

6 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Seria "Chimie perfecta".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! O carte foarte frumoasa pe care eu am citit-o si cred ca o sa iti placa este Invitatia la vals, este scrisa de un autor roman, Mihail Drumes si este foarte frumoasa. Eu iti recomand sa o citesti, spre deosebire de cartile care tot apar acum, mai ales in literatura engleza acesta este mai realista si foarte bine si frumos scrisa, de un autor roman. Mai cititi si de la noi ca avem...

| Rose123 a răspuns:

"Fericirea incepe azi" de Jamie McGuire

| biiannncaa a răspuns:

Academia Vampirilor, Divergent, Fericire Periculoasa, Irezistibil, Invitatia la vals, Scrisoare de dragoste. Sper sa iti placa, pup.

| Nestii a răspuns:

In cartea Chimie perfecta este vorba de un baiat rau, care nu se ocupa de lucruri legale si despre o fata cuminte. Povestea de dragoste dintre ei e incredibila. Ador cartea. happy

| AchimAlin a răspuns:

Incearca seria: The Vampire Diaries si poate chiar si serialul.