| corbeaioanagabriela a întrebat:

Imi spuneti si mie niste carti de poezi {multe}? si de aventura, si cartii politiste! Va rog iubesc cartile astea multumesc!

Răspuns Câştigător
| DannaK a răspuns:

"Carti de poezi " nu exsista, dar carti cu poezii gasesti pe site-urile librariilor. Scrie pe google "librarii online" si pe orice site ai sa vezi "categorii"
Un site foarte dragut si bun este "elefant.ro".

| corbeaioanagabriela explică (pentru DannaK):

Elefant.ro" am comandat acum 2 carti cu 7 lei si nu ma costat nimic ca am avut vaucerul si in plus ma costa doar sosirea coletului

| DannaK a răspuns (pentru corbeaioanagabriela):

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor si ca ai gasit ce cautai. mersi pentru funda!

| corbeaioanagabriela explică (pentru DannaK):

Cu placere!