| Shado2boy1 a întrebat:

Am dat bacul anul trecut si nu ma interesat mai deloc, as vrea sa vin sa-l dau la anul, de unde as putea sa invat mai repede la geografie si romana, mentionez ca n.am ce face pana la anul, stau degeaba, am timp de invatat, multumesc!

1 răspuns:
| Psihedelic777 a răspuns:

Pai,intreaba si tu pe cineva care a dat bacul.Sunt carti speciale dupa care sa inveti.Chestia e sa te mobilizezi si sa ai ambitie sa inveti. Oricum, de gasit ce sa inveti gasesti, nu-i problema.Iti urez succeshappy