| Gam3Rrr a întrebat:

Salut.Ce cuvant ar putea iesi din literele : c i o i d c u s l a? Este o anagrama care imi da batai de cap...

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ai mai pus aceasta intrebare si pe 25 noiembrie anul trecut.Vad ca nu ti-a gasit nimeni rezolvarea.Imi pare rau dar nu te pot ajuta.

1 răspuns:
| Gam3Rrr explică:

Da...stiu.Ma uitam prin intrebari si mi-am adus aminte de ea laughing Cel mai probabil e gresita...nu am gasit nici pe net, nici cu programe care rezolva anagrame.