| lovegirl15 a întrebat:

Seria "Divergent" sau "Jocurile foamei"? Argumentati!

Răspuns Câştigător
| dragodana a răspuns:

Salut! Seria Hunger Games.Are de toate:romance, actiune, drama, etc.In opinia mea seria Divergent este mai pe actiune, mai dark.
Seria Hunger Games a fost scrisa foarte bine, filmele se tin de carti cam 95%, actorii isi fac bine treaba.Pacat ca s-a terminat, dar mi-a placut finalul.

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

"Divergent".
Pentru că Theo James. love struck

| Sn4k3 a răspuns:

The Hunger Games, e mai fantasy, mai multa actiune (parerea mea) si pur si simplu imi place, dar si Seria Divergent e destul de tare. Ti le recomand pe amandoua daca nu le-ai vazut.

| J0B0MAT a răspuns:

Amandoua sunt foarte frumoase.The hunger games s-a terminat, deci poti alege sa vezi prima oara seria asta. Apoi seria Divergent care inca nu s-a terminat.
Seria The hunger games mi-a placut in totalitate, are multa actiune, sf, aventura si dragoste.Actorii sunt foarte frumosi si au jucat exceptional, mai ales Jennifer Lawrence.