| oanaaa16 a întrebat:

A fost cineva prezent la Tomorrowland?

9 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

N'am bani sa ma duc pana'n Belgia, ca m'as duce.

| oanaaa16 explică (pentru Nucreeed):

Ok?

| Nucreeed a răspuns (pentru oanaaa16):

Ce"ok",ma?

| oanaaa16 explică (pentru Nucreeed):

Nu am intrebat cine are bani. Asteptam un raspuns de la cineva care a fost. Nu inteleg ce a fost cu raspunsul tau odata ce nu se referea la subiect, MA!

| Nucreeed a răspuns (pentru oanaaa16):

"Nu inteleg ce a fost cu raspunsul tau odata ce nu se referea la subiect, MA!"
Mai vezi vreun raspuns pe aici mai la subiect decat al meu?rolling on the floor
Aia care ti'a raspuns ca poti vedea live nici nu stia ce'i ala tomorrowland.
Nu, nu a mers nici draq acolo pentru ca lumea nu are bani ori nu stie ce draq e ala.Pun pariu ca 99% din romani nu stiu ce'i ala.Romanii sunt paraleli cu muzica electronica.Se asculta doar manele pe sistem, Velea si Fantasticul.
Asa ca, asta nu e locul unde vei primii vreun raspuns precum vrei tu pe subiectul asta.

| oanaaa16 explică (pentru Nucreeed):

Nu ma bazam, crede.ma atat de tare pe site.ul asta ca sa primesc raspunsuri naucitoare
Era o intrebare, la care raspunsul tau nu avea rost. Cel putin ea, mi-a spus ceva despre asta. Ca stie despre ce e vorba sau ca nu e problema ei.
Si da, posibil ca ai dreptate. Ma gandeam ca poate cineva este mai in "tema" cu acest gen de muzica, nu doar cu "Fantasticul" laughing))

| Andreeac33 a răspuns:

Nu prea cred, dar din cate stiu era un server de pe care puteai sa vezi live.

| oanaaa16 explică (pentru Andreeac33):

Nu, voiam doar sa aud experientele... Mix. urile le stiu pe de rost laughing)

| madimadalina a răspuns:

Tomorrowland este cel mai TARE SUPER SMECHER DISTRACTIV si asa mai departe am fost in 2012 dar am luat bilete din 2011 am fost 18 persoane 9 fete si 9 baieti am dat cate 350 euro de fiecare pentru bilete si camping. Am ajuns cu 2 zile inainte pe drum deja atmosfera intre noi era de petrecere. Am inchiriat doua microbuze a fost super si cand am ajuns cu 2 zile inainte deja lumea era intr-o petrecere. Cand a inceput cu adevarat erau doar tipete multa bautura baloane confeti si muzica, dintr-o data lumea sarea canta se misca toata lumea si distra voi merge si anul acesta in 2015 sper e o experienta pentru care merita sa muncesti 2 luni.