| Duucu a întrebat:

Ați avut pe cineva favorit la Eurovision?
Toate țările mi s-au părut fără talent,cum mă așteptam, însă la Grecia am avut o surpriză plăcută.

18 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

N-am avut niciun favorit.

| FadetoBlack a răspuns:

Eu, una, nu am ştiut că e Eurovision laughing
Dar m-am uitat azi să văd cine a câştigat, şi mi-a părut interesant titlul melodiei celor din Grecia, şi piesa aia îmi place big grin

| FaithGaga a răspuns:

Din tot Eurovisionul mi-au placut doar 2 tari in mod deosebit: Moldova si Israelul, care din pacate nu s-a calificat in finala. Locul 1 chiar nu merita Danemarca!

| Wøodenpints a răspuns:

Nu pot să cred că încă mai există oameni care-și mai pierd vremea cu așa ceva.
Din cauza voastră există astfel de mizerii, voi le faceți audiență iar ei au impresia că fac o treabă bună, si ne vor tortura tv-urile și în anii următori cu eurovisionul lor grețos.

| Fridăm a răspuns:

Nu m-am uitat la emisiune, am ascultat după prestaţia Danemarcei, şi nu mă'ncântă deloc. Într'adevăr, Grecia a fost mai bună, şi merita mai mult locul I.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am avut vreun favorit cert, doar voiam ca una dintre ţările nordice să câştige şi aşa s-a şi întâmplat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a placut Suedia, Norvegia, Danemarca, Romania si Finlanda.

| FearOfTheDark a răspuns:

Dupa multele minute petrecute fara rost in fata televizorului m-am hotarat sa schimb canalul la ceva mai bun:un film cu Morgan Freeman.Da, m-am uitat la Eurovision.Mi s-a parut de ****, ca de obicei.Nu am avut pe cineva favorit.Nu e drept ca telespectatorii sa voteze. Unii asculta toate idioteniile si au tupeul sa isi spuna punctul de vedere cand vine vorba despre muzica? Concursul asta devine din ce in ce mai penibil.Concurenta care a reprezentat Danemarca a behait trei note si a iesit pe locul intai.
In final, am ajuns la concluzia ca al nostru a fost mai bun ca multi care se dadeau cantareti.Macar el a terminat Conservatorul.

| Okami23 a răspuns:

Si mie mi-a placut Grecia, dar si Azerbaijan

| hecamefrommetalland a răspuns:

Nici nu m-am uitat, am văzut doar idioți fără talent, cu niște cântece comerciale și parcă scoase din supermarket, mă bucur totuși că Cezar a ajuns doar pe 13, era un dezastru să ajungă în primii 10.
PS:Când naiba va ajunge o trupă de rock/metal la Erovision pe locul 1?

| Duucu explică (pentru hecamefrommetalland):

A ajuns în 2006.

| hecamefrommetalland a răspuns (pentru Duucu):

Mă refer la viitor, care e tot mai sumbru, norul necalității se întinde peste lume muzicii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru hecamefrommetalland):

2006, trupa Lordi.

| hecamefrommetalland a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce vremuri...

| VladLungu a răspuns:

Sincer,mie mi-a placut Danemarca de la inceput.

Răspuns utilizator avertizat
| Behindyou a răspuns:

Mie mi-a placut tipul din Islanda.
Si Bonnie Tyler.

| Sabrina2001 a răspuns:

Da,am avut! Mi-a placut foarte mult Suedia!