| ღAngiießăă a întrebat:

Acum, o întrebare. Ce părere aveţi despre trupa One Direction - http://www.youtube.com/watch?v=36mCEZzzQ3o? Şi care e preferatul vostru?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Gay, penibili, fara talent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place. E o trupa de tot rahatul. Nu inteleg cum puteti asculta asa ceva.

| FearOfTheDark a răspuns:

Bullshit.

| XBrunetteX a răspuns:

Gaaaaaaay.
Nu-i suport pe poponautii astia straight face

| Farewell a răspuns:

Horror.

| TheBleuFlower a răspuns:

One direction? trupa mea preferata sunt niste talente. inseamna ca toati americanii sunt prosti sau orbi daca i-au adus in finala la x factor. si de ce sa fie gay. ce voi nu mai faceti unele chestii mai ciudate. asta e suntem oameni...
one direction este o trupa care a avut peste 200 de concerte si inca o sa mai fie si sunt peste 80 000 de directioneri..eu am sa-i iubesc in continuare orice ar fi...
da ce sa ii urati ce v-au facut ei?
cu ce v-au jignit ei? nu au facut nimic
.
ii iubesc si o sa raman fana lor pana la adanci batraneti!

| TheBleuFlower a răspuns:

Preferatul meu este zayn malik iar al prietenei mele nedelcu angela ana maria este harry