| cristinutz a întrebat:

Ce parere aveti despre trupa one direction? Eu pur si simplu ii iubesc, si m-am saturat de hateri astia care zic ca sunt gay, si daca va place trupa, care este preferatul vostru?

Răspuns Câştigător
| agirll a răspuns:

Harry&Zaynhee hee

Nu-i baga in seama, lasa-i sa asculte Fuegolaughing

winking
Da-le paceehappy

happy

| cristinutz explică (pentru agirll):

Copii lu' fuego laughing si mie imi plac cei doi, dar in special zayn, ma rog pe toti ii iubesc dar am o mica "slabiciune" (ca sa-i zic asa) pentru zayn.

| agirll a răspuns (pentru cristinutz):

Mdaahappy

42 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Te rog spune-mi ce este muzica bună.batting eyelashes

| Polaris a răspuns:

Tot nu ai răspuns sad.
Cum definești muzica bună? Ce este muzica bună? Care e diferența dintre muzică bună și muzică... proastă, sau cum îți place ție s-o numești?

| Indestructible a răspuns (pentru Polaris):

You're wasting your time, bro. And you know it.

| Woodenpints91 a răspuns:

Deci dacă spun că nu-mi place gaşca aia de castraţi sunt hater? Păi, îmi convine să fiu hater, nu văd absolut nimic rău în asta.
Pur şi simplu mă simt bine ştiind că nu-mi place o trupă de pişărcoşi care n-au testosteron nici cât o pisică.

Şi înainte să-mi spui că sunt invidios pe ei sau chestii de genul, cum mi-au spus toate fanele retarde până acum, să ştii că niciun bărbat nu cred că-şi doreşte să fie în locul pufanilor alora şi să umezească fete de 12 ani.

| cristinutz explică (pentru Woodenpints91):

Daca nu-ti place de ce ai mai raspuns? sa te afli in treaba? da stiu oameni de genu' asta...

| Woodenpints91 a răspuns (pentru cristinutz):

Ma scârbă îngălată, ai impresia că dacă cuiva nu-i plac terminaţii ăia e cocalar? Ştii măcar ce înseamnă a fi cocalar? După felul în care stâlceşti limba română nu cred că ştii.

Şi am răspuns pentru că ai pus întrebarea. Sau te aşteptai cumva doar la răspunsuri pozitive şi pupincuriste? Ţeapă. Uite că noi ăştia, haterii, suntem aici să ne pişăm pe gusturile tale de căcat pe care le numeşti "muzică bună".

Nimeni nu i-a făcut gay cu sensul de homosexuali. Sunt numiţi gay pentru lipsa lor de testosteron şi feminitatea penibilă de care dau dovadă. Chestii de care sunt atrase doar mucoasele cu creierul prăjit de incultură ca tine.

| cristinutz explică (pentru Woodenpints91):

Stalcesc? sa stii ca daca nu folosesti diacritice, nu inseamna ca stalcesti da ma rog, nu stiu care este incultul aici da ma rog... mucoase? stai linistita drogat-o/le ca noi cel putin nu ascultam muzica emolai da ma rog, cum am mai zis ca mira prostia de care dati dovada

| Woodenpints91 a răspuns (pentru cristinutz):

1. Mă refeream la gramatică nu la diacritice.
2. De unde ai tras tu concluzia că aş fi drogat? Nu, nu m-am drogat niciodată, dar îmi place când ăstea ca tine inventează chestii când n-au cu ce argumente să vină.
3. Tu ai habar măcar ce muzică ascult eu de o numeşti "muzică de emolăi"?

M-am cam săturat de flegme ca tine care nici n-au învăţat unde se bagă tamponul, dar pe net vin cu tot felul de impresii de căcat.

Tu nici macar nu ai un motiv logic pentru care te iei de muzica pe care o ascult. Dar o faci pentru că te simţi obligată să-ţi aperi homalăii de insultele mele. Nu că ai avea tu ceva cu muzica mea, sau măcar că ai şti cu ce se mănâncă.

| CautNume a răspuns:

Si eu m-am saturat de toate penibilele foarte destepte care intreaba ce parere aveam despre idolii lor care sunt doar niste gay, penibili si fara talent. Daca le spui adevarul incep sa comenteze si spun ca asculti manele. Oricum, intr-un fel imi e si mila de ele, cred ca e rau sa auzi doar de one direction si guta (am scris cu litere mici, si?) sad.In alt fel ma distrez pe cinste cand vad cum se enerveaza laughing

Asa-i ca si tu te numeri printre ele?

| FadetoBlack a răspuns:

Eşti penibilă laughing.

| xCat a răspuns:

Asa-i ca ai sub 13 ani?

| Vans a răspuns:

Da chiar sunt gay ăştia, şi la propriu şi la figurat.
Te îngrijorează faptul că nu mai poţi să lingi posterele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O adunătură de gay.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.mirror.co.uk/......son-835199 lumea nu.i face gay degeaba :*.

| Indestructible a răspuns:

Şi eu m-am săturat de jegoasele ăstea ca tine care venerează o trupă de gay penibili.

| cristinutz explică (pentru Indestructible):

Gay?! sti ceva deja m-am cam enervat! I-ai vazut tu draguta in pat cu vreun baiat? deci daca imi trimiti o poza care sa nu fie editata jur ca eu iti dau dreptate, dar ma rog voi, cocalarilor nu stiti ce-i aia muzica bunawinking

| Indestructible a răspuns (pentru cristinutz):

Când spun ''gay'' mă refer la sensul figurat, nu la sensul propriu (homosexuali). Dar mă rog, nu intru în detalii, că eşti prea pornită pe ăştia care n-au aceeaşi părere ca tine şi oricum n-ai înţelege niciodată ce înseamnă muzica bună. Rămâi la jeguri, că acolo ţi-e nivelul.

| cristinutz explică (pentru Indestructible):

Jeg mai mare ca tine? Neah, nu cred ca exista

| BrokenArrow a răspuns (pentru cristinutz):

Deci după mintea ta ingustă, dacă nu iţi place One Direction eşti cocalar? Hai să-ţi spun ceva ca să nu mori proastă. Singura diferenţă dintre manelişti şi cântăreţii pop apăruţi după 2009 e limba in care cântă prostia pe care voi o numiţi muzică. Aşa că taci şi nu-ţi mai imprăştia prostia peste tot. Se face mizerie.

| Чернобыль a răspuns (pentru Indestructible):

Tu chiar ai dreptate!
Aia chiar ca sunt niste gay.Si sunt niste jeguri penale.

| LorenaNey a răspuns (pentru BrokenArrow):

Vorbesti de parca ai sti tu ce-i muzica laughing)))

| Decrepit a răspuns:

Haterii nu sunt oamenii aceia care se respecta si nu asculta orice fel de materii fecale? Bagati-va unghia in gat, puisor, noi oameni ration...asta,hateri ramanem!

| cristinutz explică (pentru Decrepit):

Da, nu ai ce sa le faci cocalarilor ca voi, ma mira prostia voastra straight face

| Decrepit a răspuns (pentru cristinutz):

Http://velocity.t-nation.com/......hrough.jpg

Fapte dovedite si arhi-dovedite : One Direction sunt gay.Atat la propriu, cat si la figurat.In special blondu' ala cu fata de betiv irlandez.Tu esti mai proasta ca noaptea.Ti-ai torturat urechile.Kill yourself!

| Чернобыль a răspuns:

Eu ii urasc si nimeni nu imi va schimba parerea despre ei.Si sunt gay(la fel, nu imi voi schimba parerea).
Eu ascult rock si metal(muzica adevarata).

| Alinaaa333 a răspuns:

Harry si Niall. Pai cam sunt extrem de enevanti aia care zic de ei chestii care nu sunt adevarate. Adica ok, mai fac prostii, dar asta pentru ca sunt buni prieteni si oricum au atati atatea adimiratori si admiratoare incat nu mai conteaza ce fac. Si eu ii iubesc. Crde-ma. happy agirll are dreptate!

| QueenBtheVampire a răspuns:

Eu sunt Directioner si my fave is Niall. Auzi nu mai baga in seama toti retardatii aia de haiteri. Dai dracu in manelele lor

| StephanieWild a răspuns:

Dupa cate comentarii jegoase am vazut nu cred ca mai merita sa ma bag.Fiecare cu muzica lui.Comentati de pop si adorati rockul sau ce ascultati voi.Dar sunt vai si amar de capul lor unii. Aaaa de aia nu mai ziceti nimic.De aia care urla ca nebunii si fac semne sataniste etc etc de ei nu ziceti nimic.Si atuni care e muzica buna? Pana de curent cu Ruby? Sau sa facem dragoste minim 10 cu Velea? Hmm...alegeti voi pentru ca noi suntem micute si mucoase cum spuneti voi.oh go on

| StephanieWild a răspuns:

Dupa cate comentarii jegoase am vazut nu cred ca mai merita sa ma bag.Fiecare cu muzica lui.Comentati de pop si adorati rockul sau ce ascultati voi.Dar sunt vai si amar de capul lor unii. Aaaa de aia nu mai ziceti nimic.De aia care urla ca nebunii si fac semne sataniste etc etc de ei nu ziceti nimic.Si atuni care e muzica buna? Pana de curent cu Ruby? Sau sa facem dragoste minim 10 cu Velea? Hmm...alegeti voi pentru ca noi suntem micute si mucoase cum spuneti voi.oh go on Bun.One Direction sunt gay cum spuneti voi.Dar chiar sunt curioasa, dupa voi care e muzica buna.Astept raspuns.

| Polaris a răspuns (pentru StephanieWild):

Blablabla, tu cum definești muzica bună? big grin

| cristinutz explică (pentru Polaris):

Stai linistit ca nu ascultam numai one direction, chiar daca e trupa noastra preferata. Eu de exemplu mai ascult si rock, din cand in cand. Trupa mea preferata este: Three Days Grace.Si m-ai intrebat cum definesc muzica buna nu? Pai muzica buna e cea care iti place tie.Trebuie sa-ti placa tie nu altora. De aceea mi-se pare stupid si prostesc ca alti isi bat joc de one direction. Mie chiar mi-se pare o trupa foarte buna si nu doar pentru ca arata bine pentru ca hai sa fim seriosi oameni nu le cumpara albumele doar pentru ca arata bine right? Ma rog nu imi mai bat capul, nimeni nu-i poate schimba parerea unui hater...

| Polaris a răspuns (pentru cristinutz):

Nu-s hater, doar sceptic.

| OmulĂla a răspuns (pentru cristinutz):

"Trupa mea preferata este: Three Days Grace"- nu e nevoie de două puncte, nu e enumerație;
"m-ai intrebat cum definesc muzica buna nu?"- virgulă între "bună" și "nu";
"De aceea mi-se pare"- MI-SE?
"ca alti isi bat joc"- alții*;
"oameni nu le cumpara"- oamenii*;
"Ma rog nu imi mai bat"- virgulă între "mă rog" și "nu";
"stai linistita drogat-o"- WHATWHATWHAT?! You better be ready to get slapped. Fără cratimă!
"sti ceva deja m-am cam enervat"- știi*;
Nu cred că ești într-atât de redusă încât să mai folosești VREODATĂ invectivele "cocalar", "prost", "jeg" adresându-te altcuiva înafară de tine.

| cristinutz explică (pentru OmulĂla):

Daca tot dai meditatii asa pe gratis, nu-mi faci si mie tema la romana? big grin

| cristinutz explică (pentru OmulĂla):

Nu stiu care ii retardatul aici pentru ca daca nu erai asa prost iti dadeaii seama ca eram sarcastica. http://cdn.superbwallpapers.com/......00x250.jpg

| OmulĂla a răspuns (pentru cristinutz):

Pare-se că într-adevăr nu știi care e retardatul. Dacă intrai în limitele normalului îți,, dădeaii" seama că ești atât de idioată încât NU mai ești în poziția de a face pe sarcastica. Evident că am observat încercarea ta (eșuată, așa cum este) de a fi amuzantă, dar unicul lucru amuzant în legătură cu tine este că nu îți dai seama că atunci când ești proastă... nu faci decât să pari și mai proastă prin glume nereușite. LOL, îți dai seama că orice om sănătos la dovleac care îți citește comentariile emană prin toți porii dorința de a te anestezia, nu?
Hai, gata. Nu știu de ce m-am oprit p-aici, mama voastră de copii agramați.

| harrystylesloveya a răspuns:

Heii si mie imi place 1D, de fapt ii ador iar preferatul meu este Harry.

| harrystylesloveya a răspuns:

1.ei nu sunt gay nici la figurat, nici homosexuali nu sunt.
2. Daca ii place 1D, ce va pasa? ei asta ii place sa asculte.Lasati-o in pace.Ce daca asculta 1D? Si eu ascukt, ba chiarador trupa aia ok? Acum ce o sa faceti? O sa imi faceti hate si mie, normal.Ca dc nu?