| PιxιeLovesYa a întrebat:

Cine este fan One Direction (1D), si care preferatul vostru din trupa?

8 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

One Direction se adreseaza urmatoarelor categorii de oameni:
-hipsterilor
-copilitelor de 11-18 ani carora li s-a spus sa asculte ceva mai bun ca muzica starurilor Disney,si s-au oprit la acesti papusei gay
-studentelor ne.fu.tu.te,literalmente
-ascultatorilor de muzica proasta
-idioatelor de toate varstele care asculta trupa,doar pentru ca li se pare ca homalaii din gluma aia de trupa arata bine,cand e clar ca sunt niste pokemonii distrusi

N-as asculta asa ceva, nici daca ma razi in cap, e muzica de fiinte inferioare.Asculta Lynyrd Skynyrd sau Creedence Clearwater Revival, daca tot vrei sa asculti o trupa care se imbraca in stilul anilor '60.

| PιxιeLovesYa explică (pentru Dumnezău):

@Dumnezău, să ştii că ascult şi formaţii de genul celor menţionate de tine, dar îmi place şi One Direction. Nu atât pentru muzica lor (care e.nu ştiu...nu se poate compara cu marile legende, însă nu este nici Justin Bieber) ci pentru că îmi sunt simpatici. Mie una mi se pare că sunt comparaţi cu Justin Bieber, ceea ce e deranjant (e clar ca nicio trupa sau cântăreţ nu este la fel de varza ca el). No offense, îţi respect părerea, dar încă îmi plac One Direction şi îi consider superiori multor vedete de carton din afară. De asemenea, merci şi pentru recomandările tale.

| Dumnezău a răspuns (pentru PιxιeLovesYa):

1.One Direction sunt vedete de carton,ca sunt lansati de X Factor UK, si in absolut orice tara, X Factor e un fiasco si o fabrica de non-talente.
2.Un artist nu se asculta pentru ca ti-e simpatic, ci pentru muzica pe care o face.Simpatia ce i-o porti artistului/trupei, nu ar trebui sa conteze atunci cand decizi ce vrei sa asculti, ci calitatea.

| swag a răspuns:

Draga Dumnezăule, nimeni nu este perfect. Nu te blamăm pentru gusturile tale in materie de muzica. E adevarat că acum one direction sunt pe val, sunt peste tot, nu gasim loc sau zi in care sa nu se vorbeasca despre ei, sunt foarte comerciali ce-i drept, de asta toti rockerii si manelistii se intorc impotriva lor, dar nu sunt materiale de dat la o parte. si pixie, eu sunt o foarte mare fana one direction, dar nu am un anumit preferat. ce-i drept, sunt momente cand i fangirl mai mult sau mai putin cand vine vorba de unul sau de altul -in ultimul timp tot fugeam dupa zayn-, dar in mare parte ii iubesc pe toti in mod egalhappy

| callie2 a răspuns:

Niall :d

| Panteraa a răspuns:

Harry. Il iubesc.

| piticcccccc a răspuns:

Euhappy
Louislove struck

| NicoNikolle a răspuns:

Eu sunt fană... Louis