| windpkr a întrebat:

Am auzit de curand o melodie si am cautat peste tot pe internet. poate ma ajuta cineva si stie melodia. este vorba de o melodie ce canta despre tenesii mei.probabil asa se numeste.si ce retin din ea suna cam asa. tenesii mei se dau jos primii...si la refren. si spui ca pot sa fiu altfel...happy m ai mult nu mi amintesc. poate ma ajuta cineva. multumesc

3 răspunsuri:
| magdutz a răspuns:

"Tenesii mei se dau jos primii,din cel mai marfa mini,etc,refren:si spui ca pot sa fiu altfel,dar stau pe loc,acasa nu pot,vreau sa ma-ntorc, dar valuri ma tin pe lochappymelodia este a unei trupe din Galati, dar din pacate nu o poti gasi pe netsadnu o au decat maxim 10 persoanesad