| Konan13 a întrebat:

Am auzit ieri pe Youtube o melodie Cu Refrenul Boys Boys Boys We like Boys in Cars si am intrebat pe cel care a postat video-ul cine canta Si mi-a zis ca Lady Gaga este cantareata dar la LadyGagaVEVO Nu am gasit nici un fel de melodie Cu Numele Boys Boys Boys desi cand caut Pe youtube mi-o da imediat! Tot ce cred eu este ca Melodia nu a fost asa de populara incat sa fie postata sau Este alta cantareata! PLSZ

Răspuns Câştigător
| rico123 a răspuns:

Sunt 2 melodii boys boys boys una cantata de lady gaga iar alta cantata de sabrina. funda?

3 răspunsuri:
| EvaneSScence a răspuns:

Melodia se numeste Boys Boys Boys si intr-adevar este cantata de Lady Gaga happy

| EvaneSScence a răspuns:

Probabil nu este atat de populara, la fel cum ai spus si tu tongue