| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca Justin Bieber a murit impuscat.Este adevarat?
Nu sunt fan dar sunt curioasa...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu sunt fan nici in ruptul capului dar va dati seama ce-ar fi daca ar muri? Cred ca ar fi Canada in doliu mai mult timp decat e acum Polonia...cred si fanele din intreaga lume s-ar da cu capul de pereti, s-ar face emo etc... Frate de unde a aparut si pustiulica asta, de-mi ajunge pana la piept?laughingDoamne, zici ca-i fetita, da ma rog, daca va place, ascultati-l nu va condamnwinking

147 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Ma enerveaza zvonurile astea de toate vedetele populare si cu succes zic ca a murit rolling on the floor pe tine nu te enerveaza?
Bine inteles ca nu e adevarat oh go on
Nu ca as fii fac dar zvonurile si barfele astea ma scot din sariterolling eyes

| Miiia a răspuns:

Nu, Justin Beiber traieste!

| ruxandra12m a răspuns:

Nu a muritwinking

Răspuns utilizator avertizat
| мαria a răspuns:

Nu doamne fereste!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este adevarat ca justin bierber a murit...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e mort sunt astia prea tampi sasi deie seama...pe deasupra sunt gelosi pe JB! ps Love u man

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am auzit ca s-a pabusit ieri cu avionu si a murit serios

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu a murit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este adevarat o americanca mia confirmat asta. Te asigur ca nu e mort asa cred...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am auzit ca a murit intr-un accident de avion dar nu sunt adevarate aceste zvonuri

| vikyta a răspuns:

Ce'aveti ma cu bietul baiat BOGAT si cu Succes? traieste ca sh noi ceilaltirolling on the floor) off il omorati voi cu zvonuri aiureaoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate nu a murit cauta si tu crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vai cum sa moara daca ar muri nas omora si eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai maaa...rolling on the floor cum sa moara?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Na murit a facut accident si a intrat in coma

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prostii... JB traieste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu doamne fereste nu are cum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu a murit este in viata cei care au adus svonuri sunt niste prostix-(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt fana J. B si cica in acc de masina cica impuscat cica in avin nu se stie dar e mortcryingcrying(crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Justin bieber nu a murit, el traieste si sa stiti nu-i nimic adevarat justin bieber nu a avut accident:d:d:d si ce m-as bucura daca il intalnesc love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu dar si eu vreau sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este adevarat... a postat pe twitter ca este viu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu a murit, si-a rupt piciorul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vai cate prostii spuneti pe metru patrat laughing))va auzitiwinkingcum sa moarraaaaA? LOOLLLLLLL!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu a murit \:d/

| Alex_9605 a răspuns:

Cum altfel sa aiba ziarele citite si paginile de net toti mancatorii astia de **** numiti ziaristi.Pentru ei e simplu, cand nu mai au pe cine pupa in cur starnesc fel si fel de zvonuri ca sa le iasa lor banu. Justin Bieber nu e mort, are 16 ani cu un larg viitor in fata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu gaby...azi am aflat de toate chestiile.desi s-ar putea sa fi ajuns in coma cred

| madalicious a răspuns:

N-ai tu norocul asta... Nici eu...