| Heidi32 a întrebat:

Am auzit o melodie la " o vară tralala " pe prima în episodul cu Boier Bibescu, Adrian Ţuţu, Stella etc. când băieţii erau în club şi era gen " În club se aude bum bum bum burum bum ".Dau fundă. era prea genială melodia sad

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adrian Tutu - In talpile goale
Boier Bibescu feat. Stella - Lume, lume.

| Heidi32 explică (pentru anonim_4396):

Le ştiu pe astea şi nu e sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Heidi32):

Atunci nu stiu, uita-te maine la emisiune si fii atenta la versurile melodiei respective daca vrei un raspuns concret.

| Shoor_Nykushoor_1992 a răspuns:

Am auzit o melodie la " o vară tralala " pe prima în episodul cu Boier Bibescu, Adrian Ţuţu, Stella etc. când băieţii erau în club şi au petrecu ziua burlacului, si era gen " În club se aude bum bum bum burum bum"

| Madalin_Severin_1996 a răspuns (pentru Shoor_Nykushoor_1992):

Http://www.youtube.com/watch?v=Huhf6ZEZlrw Melodia de la 1:10:40. La asta se refera. Cum se numeste?