| adyady3 a întrebat:

As vrea sa stiu cum se numeste melodia de la emisiunea O vara tra la la, episodul din data de 24 august 2013. Ma refer la melodia din club cand Boier Bibescu avea petrecerea burlacilor. Suna ceva de genu': Din club se aude... Bon bon bon bbbbon bon. Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Tane_Crysty_1995 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Huhf6ZEZlrw
Melodia pe care o vrea e aici la 1 :10:41 vreau si eu sa aflu cine canta melodia asta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bla -bla-bla... NE DAI SI LINK-UL Cu episodul si minutul la care incepe melodia? sau... asteapta! cum doresti! mult si bine! happy happy

| Tane_Crysty_1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Http://www.youtube.com/watch?v=Huhf6ZEZlrw
melodia pe care o vrea e aici la 1 :10:41 vreau si eu sa aflu cine canta melodia asta

| Tane_Crysty_1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Http://www.youtube.com/watch?v=Huhf6ZEZlrw
Melodia pe care o vrea e aici la 1 :10:41 vreau si eu sa aflu cine canta melodia asta.