| irishine a întrebat:

Am auzit o piesa foarte des in ultima vreme si nu stiu cum se numeste, e cantata de o fata.imi amintesc cateva versuri, la refren incepea ceva de genul "boom paw" *apoi un vers pe care nu mi-l amintesc* "the beat goes on and on and on, boom paw make me feel good, come on to me, come on to me now"..era si un "nanana" pe undeva...refrenul era mai alert, in rest era linistita...

Răspuns Câştigător
| SorinaSuciu a răspuns:

E melodia filmului the faul in our stars. o canta Charlie xcx (sau ceva gen) oricum asta e linkul
https://www.youtube.com/watch?v=AOPMlIIg_38
sper ca asta e :D

1 răspuns: