| anonim_4396 a întrebat:

Incerc sa imi amintesc 2 melodii si nu reusesc. Nu imi amintesc niciun vers si nici artistul.
Genul era de hip-hop/rap la ambele. Ambele sunt vechi.
In prima piesa era un tip care canta ca s-a trezit in alta casa, fata de casa lui saracacioasa, cu o alta masina si cu o femeie frumoasa sau ceva in genul...
Iar a doua piesa avea refrenul in engleza "make me feel hau hau hau", iar numele artistului incepea cu H. Da, stiu, "hau hau hau", dar in mintea mea e funny.

Pleeeaseee heeeeelp

1 răspuns:
| ferret a răspuns:

In al doilea clip purta sapca, parca avea un dinte spart si vorbea de faptul ca vrea o familie si mai intai trebuie sa faca bani.