| adryano1985 a întrebat:

Am auzit sambata seara o melodie in club si nu stiu cum se scheama sau cine o canta dar stiu un vers :"Prea mult fum de la iarba aia amestecata cu tutun" daca stiti cumva. mersi!

2 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Dacă nu mă înșel, de la " experiența " pe care o am în muzică, cred că este vorba despre melodia cântată de Grasul XXL, dar melodia se numește "Prea mult fum" Uite aici link youtube de unde asculți melodia: http://www.youtube.com/watch?v=k8fLRPETv_0.

Pa,pa!