| anonim_4396 a întrebat:

Am compus niste melodii rap. As vrea un nume de scena. Funda pentru cel mai bun

15 răspunsuri:
| Helăăău a răspuns:

ColoredNightmare. (Cosmar colorat)
Gray Alien. (Extraterestru gri )
... hai ca am avut o inspiratie laughing happy big grin

| babyblue a răspuns:

The rap Zone
Mi se pare interesantbatting eyelashes.

| Am Muzica In vene a răspuns:

Ecstazy, Knabis, Weed, Narcotic, Foitza, Glontzu, Zero, Hash, Supradoza, Criminaltonguetongue
...merit funda

| αℓγήα ツ a răspuns:

Grandmaster Punisher
Deadly Junkie
Rappy
Master Bone
sau doar unmele tau realhappy
Masta Joint
gata sau terminat ideilelaughing

| ℬaby a răspuns:

big grin.Hmm.happy. Ar merge:
EniGmaTic
SloW|in
Be|hH[hh se citeste has hasbig grin]
FoSyla
InEgaBil
RasTa
RappY'S
Sper sa-ti fie de ajutoR:*

FuunDa?:X

| FulgerMQ a răspuns:

Uzzy

| Razvanutzu_9109 a răspuns:

Jerry&Co se citeste JerryCo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gray`n`roses

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred că ar trebui să fie ceva foarte personal, o poreclă dată de nişte prieteni într-o anumită situaţie sau ceva ce te reprezintă, gândindu-te că o să trăieşti cu acel nume toată perioada în care profesezi. De asemenea, trebuie faci cercetări pentru a fi sigur că nu ajungi tizul cuiva! (câteva din cele sugerate de ceilalţi aparţin deja unor artişti!)
Nu mă pricep la porecle, dar propun nişte variante, poate te regăseşti (depinde şi de stilul abordat de tine în piese):
Tough Cookie (e o expresie care denumeşte o persoană dificilă, dar tocmai am verificat şi există deja. Lol ca să vezi)
Lethal +numele tău
Toxic Flow (şi acesta există, rapper american)
Ground Zero (formaţie japoneză, dar nu mai cântă din ’98hee hee)
Hipster (denumeşte o persoană care valorează gândirea liberă, progresul, aprecierea artei, e isteţ, haios, nonconformist şi NU E LUAT)
Efervescent (acesta chiar îmi place şi este valabil!big grin)

| SergiuCostin a răspuns:

Si eu fac rap si am numele Rhymez dar e deja luat asa ca nul copia laughing incearca nVidia sti de la invidie sau G.O.B. de la Game Over Bitch mult noroc!

| ObsessionDisaster a răspuns:

Obsession_Solution
Obsession_Disaster
Dead City
Monster_G

| B0gDaN55 a răspuns:

Si eu cant rap si nu cred ca numele de scena ti-l alegi tu (adica nu e dupa tine laughing ) numele de scena vine de la porecla ta ( intr-un fel numele de scena se castiga pe parcurs nu dupa ce ai facut 2 piese laughing asa ca mai ai de mancat(fara suparare laughing )

| buzz_9962 a răspuns:

Incearca pe http://rapstarname.com/

| Ctc_Manu_1998 a răspuns (pentru buzz_9962):

Cum merge imi pun numele si pe ce apas?

| streetdancer23 a răspuns:

Frate si eu compun rap mai bine uitate de vreo 5 ori peste cantec si apoi dati seama despre ce ai scris dar nu cu minte ci cu inima si numele va veni de la tine