| boyadii a întrebat:

Am facut cateva melodii hip hop da inca nu stiu ce nume de scena sa-mi pun... ajutati-ma voi

10 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Labă tristă.

| Marcelino a răspuns:

Tipul

| ilydude a răspuns:

Bebe? smug. fundita?laughing,. hahhaaaa

| Smile_3473 a răspuns:

X-boy, Daddy, Rappace, Joint.

Nu mai am idei thinking Sper sa-ti foloseasca.

| Creionash a răspuns:

DJ-Hopp, DJ-addy, DJ-Boy, AddyBoy.sau ceva de genu' asta.nu stiu.chiar nu ma pricep...

| rOckx3 a răspuns:

Pay mister-hip hop

| FlorinaRuby a răspuns:

DJ remiXx

| mamarutza1 a răspuns:

Hip-Hop Boy sau Girl, depinde de sexul tau!

| bonatz a răspuns:

Uite pe mine ma cheama Bonaţ[nume] Alex[prenume], insa toata lumea imi zice Bonaţ, prea putini imi zic Alex.
Si eu eram in aceeasi situatie ca a ta... la un momentdat am zis ca New Generation e pseudonimul potrivit, insa mi-am facut tag-uri in oras[stii tu, graffiti] cu acest pseudonim, N. G. iar lumea zicea ca vine de la Nicolae Guta. epic fail laughing

Incearca sa adaugi o litera, sau un grup de litere numelui/prenumelui tau, gen zz... xx...

Bonaţ > bonatz
Biţă > bitza
Stoe toxic > Stoe toxxic.

ti-am dat 3 exemple. Sper ca ti-am fost de folos happy

| XxX_6201 a răspuns:

Ai putea sa enumeri cateva versuri sa ne dam seama ce s'ar potrivi. chiar sunt curioasa. whistling