| GhErLeA a întrebat:

Va rog sa imi ziceti ceva nume de rapar care sa il am eu deoarece mi-am facut cateva melodii si as vrea sa le pun pe youtube dar nu stiu ce nume sa am, promit ca dau funda.

4 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Ce "credibilitate" mai ai tu in fata "publicului" atunci cand sustii ca ai niste versuri, pe care daca vrei sa le pui pe youtube inseamna ca le consideri si bune, atunci cand nu iti poti alege singur un nume? happy

| CaSiHai a răspuns:

Mense yoghi

| GhErLeA explică (pentru CaSiHai):

Scuze da de la ce vine mense yoghi?

| CaSiHai a răspuns (pentru GhErLeA):

Un nume amuzant yoghi si lumea o sa-l prinda repede iar mense mi-a venit pe moment