| anonim_4396 a întrebat:

Am inceput odata sa cant dupa o melodie rock de la trupa Bullet for my valetintine.Si am tipa ca solistul din melodie si dupa aceea am tot tipat, tipat si vad ca nu ma doare gatul deloc, versurile se inteleg cant le cant.
Daca nu ma doare gatul cand cant muzica rock am vreo sansa in ca sa devin solist intr-o trupa rock?
Dau funda! Vocea nu este groasa rau ca la black metal, death..etc

Răspuns Câştigător
| Nolkyz a răspuns:

Pot exista şanse, pot să nu existe thinking Dar aici, în România, cam greu...

1 răspuns:
| florinake_9920 a răspuns:

Nu e de durut este de talentwinking trebuie sa ai mult talent