| nuvreaucontamdoarointrebarescurta a întrebat:

Am nevoie de ajutor in legatura cu o melodie pe care am auzit o prima data prin 2010-2011 si ultima data cand imi amintesc sa o fi auzit este 2012-2013.

Nu stiu linia melodica sau artistul precis, dar tot ce stiu despre ea este:
-era romaneasca, in sensul ca artistii erau romani dar versurile erau in engleza.
-ca gen muzical era house sau dance.
-melodia era a unui DJ, despre care imi amintesc ca era gras, brunet si avea barba.
-imi amintesc vag, cum ca ar fi fost connect-r in melodie ca feature pentru strofa de rap, desi nu sunt sigura, era cineva cu dread uri, iar connect r in acea perioada avea dreaduri. Posibil si matteo dar inclin spre connect r.
-erau undeva pe o plaja in videoclipul melodiei, erau tipe care dansau pe langa ei, si iconic: mancau burgeri care pe vremea aia mi se pareau scarbosi.
-stiu ca melodia a fost promovata la Neata cu Razvan si Dani.

Asta este tot ce imi amintesc, va rog frumos ajuta ti ma ca de 2 zile caut prin discografiile artistilor si mu gasesc nimic si nu mi potolesc curiozitatea laughing.

Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| DonEduardo a răspuns:

Nu reusesc sa identific melodia, dar din ce spui tu tind sa cred ca este o colaborare intre Connect-r si DJ Sava.

| nuvreaucontamdoarointrebarescurta explică (pentru DonEduardo):

M am uitat la toate colaborarile dintrei ei doi dar niciuna nu este cea la care ma refer :/.
Alte sugestii?