| andre2726 a întrebat:

Am nevoie de putin help cine are sa-mi dea niste idei de colinzi frumoase plzzzzz dau fundita maaaaare big grin big grin

Răspuns Câştigător
| мιѕѕнαρριηєѕѕ a răspuns:

Larg deschideti poarta
O ce veste minunata
Colo sus in vremea aceea
Cerul si pamantul
Ce-ati vazut pastori
Viflaime, Viflaime
Praznic luminos
Veniti astazi credinciosii
Leganelul lui Iisus
Sus mai sus

fundita?

7 răspunsuri:
| karlikuicsddd a răspuns:

Draga mea, in primul rand se scriu colinde rolling eyes In al doilea rand : de putin help?! Ori romana ori engleza. straight face

| karlikuicsddd a răspuns:

Mai nimeni nu ti-a dat "colinzi", ci majoritatea ti-au corectat intrebareabatting eyelashes. invata sa scrii si discutam dupa >big grin

| karlikuicsddd a răspuns:

Mai ba da, dar am gresit in situatii mai grelerolling on the floor) Nu in a pune o intrebare pe TPU. Plus ca daca esti atat de desteapta, in loc de "plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz" se spune " va rog frumos!" Dar wtv laughing. Si am nevoie de putin help straight face E greu sa spui " Am nevoie de putin ajutor "?

| Wihaela a răspuns:

Buna `andre`! in primul rand se scriu colinde!@Karlikuu, bv tie! ai observat f repede!

| Angie12 a răspuns:

Buna!
Colinzi frumoase? a?
Uite unele pe care le stiu : (Mos Craciun cu plete dalbe.)
(O brad frumos, o brad frumos.) (Steaua sus rasare.) (Sorcova Vesela.)( O ce veste minunata.)
Fundita?

| andre2726 explică:

A gresi e uman nu-i asa sau sa nu-mi spuneti ca voi nu ati gresit in viata voastra?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor laughing
colinzi rolling on the floor)

LOL

Romana asta. e grea, nu?

Colinde, nu colinzi

Dmne