| youannoyingme a întrebat:

Am nevoie de recomandari de chitara 4/4 pentru începători până în 300 lei aveti vreo idee?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| youannoyingme explică (pentru AlexDorinel):

Mie imi trebuie un an-doi cat sa invat putin sa cant la ea si sa ma obisnuiesc cu ea, nu vreau foarte scumpe ca nu am ce face cu ele mult timp daca sunt de începători

Răspuns utilizator avertizat
| youannoyingme explică (pentru AlexDorinel):

înca ma decid, ma informez cat pot nu pot sa dau un pret exact

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru youannoyingme):

Daca nu faci cursuri cu un profesor de muzică degeaba cumperi chitară, in general instrumentele muzicale sunt foarte scumpe, cu 300 lei i ei o chitara proastă, si daca nu te pricepi sa o asculti nu i ti dai seama daca sună bine frumos sau este o porcarie, unii pe vremuri le ziceau zdrîmbă deoarece se auzea fals fiecare coardă degeaba era acordată corect, si ma refer la chitări din anii 80 cand atunci la fabrica din Reghin chiar se făceau scule bune, viori, chitări, pian etc.