| catalyn22 a întrebat:

Am o combina Panasonic SA-AK122 si vreau sa o conectez la calculator se poate pentru ca nu vad pe net nici un detaliu privind conexiunea la calculator daca stie cineva va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Dacă ai obţiunea pentru intrare auxiliară, fără probleme. Dacă pe bordul frontal ai scris pe undeva input sau in Aux, pe spatele combinei la fel.

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Pentru comp capătul cu mufa jack, pentru combină ce tip de mufă ai acolo ( jack sau RCA ).
Deci cablu audio cu mufă jack şi mufă...

| catalyn22 explică:

Am gasit aux stii cumva ce fire sa cumpar?