| S_Cristian_2001 a întrebat:

Am o intrebare: cum poti ajunge cantaret de rap sau cantaret cum e Connecte-r, de exemplu?

Răspuns Câştigător
| Samariteanul a răspuns:

Trebuie sa ai ceva talent si experienta. Daca te descopera cineva ala esti, devii la fel ca si el.Dar trebuie sa stii sa canti destul de bine si eventual sa fi si ceva mai popular, sa apari pe la tv.

| S_Cristian_2001 explică (pentru Samariteanul):

Crede-ma chiar ma pricep, am si voce profesoara de muzica era cantareata si stie ce vorbeste ea a zis ca am voce si ureche muzicala crede-ma.

1 răspuns: