| Sebygoon2007 a întrebat:

Am și eu nevoie de o părere la niște versuri, adică ce aș putea schimba la aceste versuri (sunt încă la început și am nevoie de sfaturi laughing.; (Vin cu frații de la z.p
mă plimb într-un benz 2 ceasuri aurii rolex, beau o sticlă de moet, mă plimb cu fata într-un benz, noapte stau pe stradă nu mai am ce să rulez, yeah nu mai am ce să rulez p.e mă caută le dau seen yeah îmi mai fac un l…n yeah (dau funda).

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Iti fac cunostinta cu prietenii mei trapperi;) :)

https://www.youtube.com/watch?v=49Di2Ydm44E

| Violleta2022 a răspuns:

Ai fost la testat de vreun profesor de muzica?
Ca la versuri esti praf!

| Sebygoon2007 explică (pentru Violleta2022):

Tu știi ce înseamnă la început ( început ușor ușor se va lucra la versuri

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sebygoon2007):

Bineinteles ca stiu, mult mai bine decat tine, un copilas care habar nu are de nimic si care refuza sa fie testat de un profesor.